Gracie na naszym PartyGames? Już za kilka dni wielka rewolucja tej zacnej minigierki. Oto kilka zmian które zostaną wprowadzone:

Gracie na naszym PartyGames? Już za kilka dni wielka rewolucja tej zacnej minigierki. Oto kilka zmian które zostaną wprowadzone: [+] server podzielony zostanie na dwa po 25 osób (będzie grało się lepiej jeśli nie będzie tyle osób jak teraz) [+] dodanych zostanie 5 nowych minigierek [+] usunięte zostaną wszystkie dotychczasowe znane bugi [+] dodamy TOP… Read more »

Siemankooo! Jak pewnie wiecie nowa edycja SkyBlock startuje juz w ten weekend. Przed nami jeszcze mnóstwo pracy lecz chcemy wam dać smaka na SkyBlock v3.

Siemankooo! Jak pewnie wiecie nowa edycja SkyBlock startuje juz w ten weekend. Przed nami jeszcze mnóstwo pracy lecz chcemy wam dać smaka na SkyBlock v3. Aktualne zmiany: [+] Dodany statystyki oraz info w pasku scoreboard. [+] Nowy system dungeonów [+] Tkz. mordo został wyeliminowany i zastapi go cos innego [+] Na serwerze stworzono 16 eventow!… Read more »

Uwaga uwaga! Już niedługo zostaną wprowadzone ogromne poprawki na serverze BedWars. Oto kilka z nich:

Uwaga uwaga! Już niedługo zostaną wprowadzone ogromne poprawki na serverze BedWars. Oto kilka z nich: – Reset statystyk – Dodanie topki graczy jak na SkyWars – Dodanie głosowania na dzień lub noc na arenie – Dodanie głosowania na walkę wręcz (wszystko co umożliwia strącenie na odległość zostaje zablokowane) – Dodanie głosowania za wyrzuceniem kogoś z… Read more »

Witajcie, zauważyliśmy, że na SkyWars gra znacznie mniej osób niż na początku. Uważamy, że jest to spowodowane brakiem sensu grania na tym trybie. Postanowiliśmy więc wprowadzić top 10 zabić, śmierci oraz zwycięstw na server. Rywalizacja zostanie zaostrzona a sens gry przywrócony :)

Witajcie, zauważyliśmy, że na SkyWars gra znacznie mniej osób niż na początku. Uważamy, że jest to spowodowane brakiem sensu grania na tym trybie. Postanowiliśmy więc wprowadzić top 10 zabić, śmierci oraz zwycięstw na server. Rywalizacja zostanie zaostrzona a sens gry przywrócony No bo każdy chce być najlepszy prawda? 😀 Zmiany zostaną wprowadzone w z piątku… Read more »

╔═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═╗

╔═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═╗ ۰•● ๑۩۞۩๑ ●•۰ www.MC-OSADA.PL ۰•● ๑۩۞۩๑ ●•۰ ╚═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═●═╝ Już wkrótce na serverownie zawita nowa odsłona McOsada! Wiele ciekawych nowosci już niedługo na MinecraftPolska.Net Zapraszamy na stronę www.mc-osada.pl, znajdziecie tam informacje na temat trybu rozgrywki oraz pasek prac nad serverem Facebook