MC-PL.net Forum

Pełna wersja: Regulamin działu "Złóż zlecenie"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Regulamin działu "Złóż zlecenie" - Hirviio.

Regulamin działu "Złóż zlecenie!"

1. W tym dziale oprócz przestrzegania regulaminu działu "Złóż zlecenie!" użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania "Regulaminu Forum". Regulamin Forum obowiązuje w każdym dziale na forum.

2. Po tym jak zleceniodawca (użytkownik) nie zaakceptuje pracy wykonanej przez grafika, grafik ma obowiązek spróbować jeszcze minimalnie dwóch podejść do edycji pracy którą wykonał. Jeżeli po drugiej edycji użytkownik nie zaakceptuje pracy, grafik ma prawo zrezygnować z dalszej kontynuacji wykonywania zlecenia.

3. Wynagrodzenie w formie punktów reputacji za wykonane zlecenie jest nadawane według cennika. Punkty reputacji należą się od zleceniodawcy (użytkownika) dla grafika którego prace zostaną zaakceptowane i wybrane. [Kliknij aby sprawdzić cennik]

4. Gdy użytkownik nie wynagrodzi grafika w postaci punktów reputacji za wykonanie zlecenia które wybrał i zaakceptował zostaje wpisany na "Czarną listę". Użytkownik który znajdzie się na Czarnej liście nie otrzyma wsparcia przy grafice w kategorii "Zlecenia graficzne". [Kliknij aby sprawdzić Czarną listę]

Użytkownik na wynagrodzenie grafika za wykonaną pracę ma trzy dni, po tym czasie zostaje on wpisany na Czarną listę, a znika on z niej po upływie miesiąca od czasu kiedy został na nią wpisany.

5. Osoby które mogą wypowiadać się w zleceniu jest to grafik, oraz zleceniodawca.

6. Po opublikowaniu grafiki użytkownik ma obowiązek wypowiedzieć się na jej temat w przeciągu tygodnia. Po upływie tego czasu, gdy grafik nie dostanie odpowiedzi pod pracą, wątek zostanie przeniesiony do działu "Kosz", a sam użytkownik trafia na czarną listę na okres dwóch tygodni.

7. Użytkownik nie ma obowiązku zgadzać się na pierwszą wykonaną grafikę, ma prawo czekać aż drugi grafik wykona zlecenie - w takim przypadku użytkownik musi jedynie zgłosić, że czeka na inne propozycje (pisząc post).

Użytkownik ma prawo żądać edycji pracy jeżeli obecna mu nie odpowiada.

8. Użytkownik ma prawo napisać trzy oddzielne wątki ze zleceniem w ciągu tygodnia.

9. Użytkownik ma obowiązek opisać w wątku ze zleceniem wszystkie uwagi odnośnie grafiki.

10. Regulamin może zmienić się w każdej chwili, lecz każda edycja regulaminu będzie zapisywana w spisie edycji regulaminu tegoż działu. [Kliknij aby zobaczyć Spis edycji regulaminu działu "Złóż zlecenie!"]

11. Regulamin nie działa prawem wstecz.


Ostatnia data edycji: 27.04.2018r.