MC-PL.net Forum

Pełna wersja: Aktualizacja stylu?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie! Jako iż ten styl został zakupiony i jest on stylem premium, a została wypuszczona aktualizacja, trochę poprawione RWD, więc pytanie czy brać się za przerabianie tamtego szablonu. Oczywiście wszystkie przeróbki będę musiał wykonać samemu i od nowa jak na tym, co Wy na to? Myślę że jakbym przerabiał to 2 style, jasny i ciemny.
Aktualizacje na forum :D
A co do stylu. Moim zdaniem żeby został ciemny styl, na tak
Chodzi o update szablonów, dodanie tego samego co jest obecnie (lepiej bez błędów) no i dodanie nowości
Oczywiscie ze tak! Bardzo dobry pomysl, update jest swietnym pomyslem.
Moim zdaniem przydałby się update strony http://minecraftpolska.net/forum/administracja.php. Jest mało aktualna.

Także w opisie administracji forum na wspomnianej stronie mogłyby być takie informacje jak np. czym się głównie zajmuje na forum itp.

Oczywiście sam pomysł na aktualizację stylu jest dobry.
Update będzie, ale zrobie to tak aby on był w szablonie globalnym i działał na każdym stylu, a nie tak jak teraz Qvinto
A co by się zmieniło po tej aktualizacji? :P
Myślę że bardziej dopasowany na telefonie będzie, może zmiana kolorów belek itd.
@edit
Mój pomysł to dodanie do profilu pół dodatkowych takich jak tutaj (kolor 

Jeśli ktoś by nie miał żadnego z tych pól to oczywiście by ich nie było tak jak tutaj

Na komputerze zmiany raczej nie będą odczuwalne, na telefonie powinno się wszystko dobrze układać
Jestem za!
Zmiana z dodatkowymi polami na FB, YT i Steam też mi się podoba ;)