MC-PL.net Forum

Pełna wersja: Ankieta!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie! Mam dla was pytanie wraz z ankietą.
Czy chcecie żeby powróciły blogi oraz aktualizacje statusów?

Chciałbym, żeby każdy się wypowiedział bądź zagłosuje w ankiecie ^^.

Ankieta trwa do 12.08 godziny 23:59!

Itaminonetsu

Uważam, iż to bardzo dobry pomysł dodać coś takiego na forum.
Dzięki temu może na forum pojawi się więcej użytkowników zainteresowanych blogami innych.
A u samych twórców rozwinie się kreatywność.
Na pewno większość użytkowników będzie zadowolona z nowych opcji na forum ^_^

Yoroshiku Itaminonetsu
Jestem za, o ile nie będzie tak, że zaraz znajdzie się jakiś kretyn i wpadnie na pomysł warnowania za "bezsensowne" statusy, które służą kompletnie do czego innego niż merytoryczna dyskusja i z definicji nie mogą być ani sensowne ani bezsensowne, mogą być ewentualnie szkodliwe tj reklamy, nadużywanie przekleństw i tym podobne.
Przydało by się jeszcze wyjaśnienie dla osób, które nie mają pojęcia o co chodzi (czytaj ja).
Toranktto, jak ktoś naprawde bedzie pisać statusy bez jakiegokolwiek sensu ( Cobble123 to chyba najlepszy przykład) to wtedy zwarnujemy, w inny sposób już nie (oczywiscie rowniez za reklamy czy jakieś obrazy użytkownika, itd.)

@caragua - Statusy to takie krótkie wypowiedzi, które były umieszczane w tabelce w boku forum (tak jak top 5 postow, repek, czasu online) gdzie każdy mogl cos napisac, oczywiscie sensownego ;)

A blogi to osobna zakładka, gdzie każdy może pisać coś innego, można było komentować, oceniać i prowadzic takiego mikrobloga.

Przynajmniej ja tak to pamietam.
@caragua, w dużym skrócie - blog to osobna zakładka (jak ShoutBox), gdzie każdy może pisać na różne tematy, ale posty z bloga nie wliczają się do liczby postów na Forum. Z dobry rok/półtora temu takie coś było i coś tam się pisało.
Statusy to dodatkowa tabelka, tam gdzie czas online/ostatnie aktywne tematy itd. Liczba znaków ograniczona do chyba 70. Coś jak Twitter ;)

Ja tam oczywiście jestem za, warto byłoby powrócić do tych zabawek ;)
Jestem za statusami, bo w przeciwieństwie do bloga - one były aktywne i widoczne na forum. :)
Statusy dobra sprawa.
Co do blogów to na nie. Nie ma dobrego pluginu ma blog, który łatwo moderować.

Do blogów można stworzyć dział i zrobić w nim osobny szablon.
Popieram Adrian. Blogi byłyby jak najbarrziej okej, ale gdyby był pod nie po prostu dział, a każdy gracz mógłby otrzymać poddział (no i jakiś tam regulamin zaakcwptować, że blog aktywny ma być i tak dalej)
(09.08.2018, 22:19)Qvinto napisał(a): [ -> ]( Cobble123 to chyba najlepszy przykład) 
Obecnie praktycznie nie wchodzę na forum, nie mam czasu więc proszę nie pisać tego co było rok tem, to tyle ode mnie Qvinto
Stron: 1 2