MC-PL.net Forum

Pełna wersja: KokainowyBaronn - Prośba o odbanowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
1. Twój nick: KokainowyBaronn
2. Powód bana: "Szkodzenie serwerowni"
3. Czas bana: perm
4. Nick administratora banującego: Borsuczeg
5. Wyjaśnienie: Wczoraj wszedłem na serwer creative i zakupiłem range SVIP która ma możliwość world edita. Zacząłem się bawić tym WE i z ciekawości chciałem sprawdzić ile bloków mogę setować jednorazowo. Okazało się, że prze zemnie serwer miał lagi. Późno w nocy na TS3 zostałem przeniesiony przez Borsuczka na jego kanał (chyba jego). I tutaj chciałbym przeprosić za moje nieodpowiedzialne  zachowanie osoby które były na tym kanale czyli Borsuczka, Virte, Mixxu oraz Koosie.
Również chciałem przeprosić cała administracje creative za to, że sprawiłem taki problem.
Jestem gotowy ponieść konsekwencje bana na serwerze minecraft bo właśnie na minecraft narobiłem problemu. Na TS3 bardzo często rozmawiałem i dlatego bardzo zależy mi na ub.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby o ub.
Pozdrawiam

Szybki Edit.
To jest prośba o UB na TS3 a nie o UB na serwerze creative. Jak pisałem wyżej jestem gotowy ponieść kare bana perm na Creative ALE bardzo zależy mi na UB na TS3, ponieważ często na nim rozmawiam.
Co do wypowiedzi Mixxu. Chciałbym sprostować jedną kwestie mianowicie jak przenieśliście mnie na kanał było grubo po 2 w nocy więc byłem zmęczony i zestresowany. A wiadomo jak nerwy wpływają na ludzi.
No nie wiem.. trzeba to przemyśleć.. Jak idiota chodze przy cv bo nie wiem co go wywala aż nagle patrze logi a tu bardzo ciekawy //set przez, ktory ok 30 min serwer mial crasha. Poczekam na wypowiedz Administracji :) Myślę że odnośnie wywoływania lagów będą mieli bardzo podobne zdanie.
Moim zdaniem powinieneś mieć  bana na całą edycję Creative, lecz nie wiem dlaczego dostałeś bana na tsie,ale powód jakiś na pewno byl. Nie wiem co się tam stało, więc myślę, że Borsuk powinien wypowiedzieć się skoro z nim rozmawiałeś
Według mnie nie powinieneś otrzymywać ub, sama osobiście ciebie ostrzegałam, abyś tak nie robił.
Jako administracja trybu dbamy o komfort gry na trybie. Takie zachowania na pewno powinny być karane. Jednak widzę, że zrozumiałeś błąd i szczerze żałujesz. Jestem za unbanem ze względu na obszerne przeprosiny.

»kovski
Moim zdaniem unbana nie powinno być co do ts'a. Borsuk Cię ładnie przenosi z zapytaniem "co robisz?"
Stwierdziłeś że przesiadujesz tylko na ts'ie i nic więcej, po czym zaszło kolejne pytanie to już odemnie jeśli dobrze pamiętam, zapytałem się Ciebie na jakim trybie w danym momencie grasz to stwierdziłeś że nawet minecrafta nie masz odpalonego. Moim zdaniem unbana nie powinno być na ts'ie z względu na oszustwo Administracji, a co do CV to jedynie mogę powiedzieć że nie za bardzo jestem za unbanem bo byłęm przy tej sytuacji, niedobrze że skłamałeś to jeszcze w prośbie tak naprawdę kłamiesz. Chciałeś sprawdzić ile możesz maxymalnie zsetować, hmm dziwne że zsetowałeś akruat ID 200, mogłeś równie dobrze ustawić jakikolwiek inny blok który by nie lagował, postawiłeś te ID 200 na całej działce od samego dołu po czym zniszczyłeś aby wywołać lagi. Kokainowy no niestety z Tobą na prawie każdym trybie są problemy zawsze, więc ja jestem jedynie co to za banem na lobby dla Ciebie.
Osobiście uważam, że niewłaściwie postąpiłeś na Creativie  utrudniając  tym rozgrywkę innym graczom oraz ogólnie szkodząc w ten sposób trybowi. Sama byłam wtedy również na serwerze i rzeczywiście lagi były okropne. Nie jestem jednak w Administracji Cv, więc co do bana tam odpowiedzieć Ci nie mogę, jednakże mogę wypowiedzieć się odnośnie Twojego bana itp na TeamSpeak'u. Zostałeś przeniesiony przez Borsuczka w celu wyjaśnienia sprawy. Sama przy tym byłam i Twoja postawa no nie była wtedy jakaś najlepsza, ale z tego co wiem to chwilke później ładnie zapytałeś sie itp o tego ub, z resztą z tego co widzę i wnioskuję po Twoim wątku i ładnych przeprosinach to Ci na nim zależy, więc w sumie to jestem taka neutral, aczkolwiek z przychylnością na możliwość dania Tobie szansy.
Ja jestem za ub lecz przedyskutuje sytuacje z Borsuczeg i wtedy podejmiemy decyzje co to ts3. Pozdrawiam Virte
zgłoś się 09-02 po ub :) Dam tą szansę..
Napisałem do Borsuczeg priv na forum ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi w sprawie ub. Może tutaj odpisze co z unbanem.

Dlaczego nie spróbuję wejść na ts3 i sprawdzić czy mam ub? Wystąpiły u mnie problemy z internetem i mam inne ip i nie chce wchodzic na ts nie wiedzac czy moge. Jakbym wbił na ts i nie miał bym ub adm ts3 zarzuciła by mi omijanie bana. (Bo na innym serwerze na ktorym tez mialem perma moge wchodzic normalnie, stad moje obawy)