MC-PL.net Forum

Pełna wersja: Problemy z ItemShop - Usługą SMS oraz PSC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poniżej przedstawiamy najczęstsze problemy związane z Usługą SMS bądź PSC

Wysłałem SMS ale nie otrzymałem kodu zwrotnego
Po pierwsze, sprawdź czy wysłałeś SMS'a poprawnie (sprawdź poprawność numeru telefonu oraz treści wiadomości)
Jeśli treść i numer są poprawne a kodu zwrotnego nadal nie ma należy odczekać do około 20 minut (zwykle trwa to krócej).
Gdy po 20 minutach kod nie przychodzi należy wykonać następujace czynnosci:

2. Wypełnij formularz reklamacyjny
3. Zaczekaj na odpowiedź z serwisu DotPay.pl
(Czas oczekiwania może trwać nawet do 3 dni roboczych, nie jest to zależne od nas)

Przykład wypełnionego formularza
[Obrazek: form.jpg]

Otrzymałem niedziałający kod
Należy DOKŁADNIE sprawdzić czy poprawnie wpisujesz kod zwrotny.
Jeśli jesteś 100% pewny, że kod, który wpisujesz jest nieprawidłowy i nie działa należy
skontaktować się z nami na TeamSpeak 3. (IP: ts-pl.net)

Wpisałem poprawny kod lecz nie otrzymałem usługi
W przypadku gdy wpisany kod był poprawny i wiadomość na czacie w grze
infomowała nas o poprawnej transakcji należy odczekać kilka minut.
Jeśli po odczekaniu kilku minut nie otrzymałeś swojej usługi należy zgłosić się na TeamSpeak 3. (IP: ts-pl.net)

Wyskoczył mi dziwny komunikat 
'Wartość SMS nie równa sie wartości oferty! Zapisz ten komunikat i skontaktuj sie z administratorem!'
Jeśli widoczny był taki komunikat oznacza to, że zakupiony kod był o innej wartości
niż usługa, którą chciałeś aktywować. Innymi słowy: chciałeś kupić coś droższego za mniej kasy!
Co wtedy? Kod zostaje dezaktywowany a usługa nie zostaje Ci przyznana.
W tym wypadku należy skontaktować się z nami i od razu powiedzieć co się stało.
Witam serdecznie :)
Takie coś również się przyda w "TeamSpeak - Sklep sms" , Na ts-pl.net wchodzi więcej graczy którzy to zauważą... Więc proponował bym też tam takie coś umieścić :)
Pozdrawiam ModernDB!
Ja mam problem z zakupem rangi.Na CaveBlock zakupiłem svipa,wszystko ładnie było,pozniej byl restart ItemShopu,kazdy dostal a ja nie