Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

no, może admini będą mieli fajniejszy ACP który wykorzystają może raz na drame bo tylko wtedy mają okazje
nowy silnik nie zmieni tu tak naprawdę nic
+1 Daga.
Bawią i mają użytkowników. Thinking.
Toranktto tylko ze w tsa leciala kasa na sloty itd. Na forum dodali dobatorow i ani gorsz z nich nie poszedl na forum xd
heja rudziku :D
virte715, e tam jaka skarga. Póki piszesz z sensem, nie popadasz w skrajna hipokryzje i chcesz się dogadać a nie komuś wbić szpile to why not
maciorex tylko że na ts3 sie bawili i jednak mają tych użytkowników, forum się bawiło w warnowanie jak leci no i jak wyszło widzimy wszyscy
virte715, tu się nic nie dzieje. Po prostu wbija człowiek i narzuca swoje zasady i nie rozumie, że regulamin forum może być inny od regulaminy TS-a :D
virte715 fb moge?
Ja chyba wychodzę, bo już widzę co się dzieje a nie chce potem być w skardze.
Nie rozumiem pewnego myślenia tutaj. Skoro wolimy siedzieć na forum to robimy to, czyż nie? Wy wolicie Team Speak'a to tam przebywacie.
elo
Widać negatywnie nastawienie do nas z jakiegoś dziwnego powodu, nie rozumiem
MixxU, Ty się bawisz zasadami na TS-ie, Adm. forum bawi się na forum. Co tu jest ciężkiego do zrozumienia? :V
tak jak wy ts3
no skoro to jest ekipa forum to chyba jasne że będą preferowali swoje podwórko
Zawsze tacy rozgadani jesteście na tym shoutboxie, a na ts'ie ani słowka nie powiecie
virte715, no w twoją też nie, a w wątku nawet o tym wspominałem i celowo nic konkretnego nie pisałem o tobie tylko o podejściu czyjejś osoby do wszystkiego innego. ^^