TOTM?

Adrian
Jako że wpadłem szybko na forum i jestem w miarę trzeźwy to pytanie. Wracamy z TOTM od tego msc? Tylko że jeśli będzie znowu lizanie czterech liter znajomym to się skończy jak poprzednio.

Bo w ostatniej odsłonie dostałem 4 PW że niektórzy nie potrafią się bawić.

Działaj po 18 wejdę i odczytam wasze wypowiedzi na ten temat.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2018, 03:35 przez Adrian.)

Reakcje
Hertol
Brakowało mi tego trochę, jestem za żeby wróciło :)

Reakcje
Jelonekx
Dla mnie trochę bez sensu, widać, że większość głosuje na tych co lubi (sam fakt, że się głosuje czasem na osoby, które z forum maja tyle wspólnego co nic) i wątpię żeby to się zmieniło. :V

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2018, 04:12 przez Jelonekx.)

Reakcje
Olusia_
Dla mnie jest to bezsensu tak jak Jelonek napisał.. Większość osób, które głosowały w ostatnich wydaniach specjalnie weszły na forum tylko po to by zagłosować na znajomych, którzy i tak nie przesiadują na forum, więc jaki sens? Jestem zdecydowanie na nie.

1
Reakcje
_Bayer_04_PL_
Jestem za. Moim zdaniem głosowanie na znajomych nie było aż tak powszechnym zjawiskiem, jak niektórzy piszą, a TOTM mi brakuje.

Reakcje
Funciaq
Popieram zdanie Jelonekx i Olusia_
Polajkowali: Jelonekx

Reakcje
Cobble123
Uważam, że jest mi dobrze bez tego konkursu.

Reakcje
PowerSide
TOTM spoko pomysł, ale jak widać banda gamoni nawet się bawić nie potrafi, tylko muszą przylizać innym, w takim wypadku nie ma to jakiegokolwiek sensu :/
Polajkowali: Adrian

1
Reakcje
SiepeK
Jestem.. Pół na pół.
Jako że czasami wygrywali gracze którzy mieli 1 minutę na forum obecności (-)
Była fajna zabawa Qvinto (+)
Dzieciaki podlizywały się administracji i graczom (-)
Każdy miał szansę wygrać (+)
Jak widać, są plusy i minusy, które można wymieniać w nieskończoność, lecz brakuje mi TOTM, więc...
Jestem za.

Reakcje

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości