Pora na mnie :P

PowerSide
KaZe, czasami lubie poczytać co napisze taki tłuk i melepeta jeden z drugim. Chlopie, ośmieszasz się tak pisząc. Jak można to wiedzieć po jednym dniu, porównując do ponad 2 lat, jak nie lepiej mojej pracy XD. Ile Ty jesteś na forum aby to stwierdzić. Ja tam życzę Oli sukcesu i żeby zrobiła 3x więcej ode mnie, ale ciężko sporo czasu jej to zajmie <3

Reakcje
Olusia_
Przykro mi z tego powodu, ze odszedłeś, ale na każdego kiedyś przyjdzie pora. Mniej jednak mam nadzieje, że wpadniesz tu czasem zobaczyć co sie dzieję i będziesz mnie wspierał. Nie powiem, nie jestem tak dobrym adminem jakim Ty byłeś. Chociaż postaram się by nie było tu bałaganu i nie popsuć niczego, hah.
@KaZe nie jestem jakaś "super" osobą, bo w roli admina jestem krótko, ale pisząc takie rzeczy, mam zacząć płakać, ponieważ osoba ktora kompletnie nic o mnie nie wie pisze takie coś? Chyba nie bardzo. To, ze kobieta ma "TE DNI" i wspominanie czegoś takiego jest śmieszne. Powiem Ci, ze to nie ma żadnego wpływu na moje działania na forum. Tyle ode mnie i jeszcze raz życzę Ci Arek powodzenia.

Reakcje
kazvv
(10.04.2018, 00:28)PowerSide napisał(a): KaZe, czasami lubie poczytać co napisze taki tłuk i melepeta jeden z drugim. Chlopie, ośmieszasz się tak pisząc. Jak można to wiedzieć po jednym dniu, porównując do ponad 2 lat, jak nie lepiej mojej pracy XD. Ile Ty jesteś na forum aby to stwierdzić. Ja tam życzę Oli sukcesu i żeby zrobiła 3x więcej ode mnie, ale ciężko sporo czasu jej to zajmie <3

:P dzieki za opinie kotek ^^ ale trzeba do tego z dystansem podvhodzic, bo to był żart :) ale jak widać nie każdy go zrozumiał :*

Reakcje
MrJuliusz
@KaZe dla mnie zachowujesz sie jak gimbus.Śmiejesz sie z rzeczy zupełnie normalnych, okres u kobiet jest czymś normalnym jak jedzenie,odychanie albo dla nas erekcja. Poziom absolutne dno.
Hirviio. napisał 10.04.2018, 16:29:
Z tego co pamiętam, to Ty również śmiałeś się ze mnie na DayZ, że okres itd. więc hipokryzją poleciało. (Notatka, bo to nie jest w temacie, a jednak chciałabym to zaznaczyć)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.04.2018, 16:29 przez Hirviio..)

Reakcje
Jelonekx
Myślę, że wątek Powera dotyczący jego odejścia nie jest miejscem na ocenianie braku dojrzałości u jakiegoś użytkownika.

A i myślę Kaze, że takie sprawy powinny cię najmniej interesować. Po prostu trzymaj kciuki za Olusie, żeby sobie poradziła na "nowym stanowisku". :3

Reakcje

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości