OGŁOSZENIE Nowe więzienie?

moroli
(09.07.2018, 10:48)Vampiree napisał(a): Ja myślalam o Jail Pack'ach. Były by to serwerowe packi a wraz z jakimiś Świętami zmieniały by swoją nazwę i zawartość. Np były śniegopaczki które no drop miały dość duży, serwerowe paczki miałyby mniejszy jak np skrzynie zwykłe czy tokenów. Mógłby być jakiś super kilof Jail Pick czy cos i miałby super enchanty ale jego drop bardzo niski. Reszta to mogłyby być jakieś bloki, kwiatki, zbrojka, jedzenie itp.
Obecnie mam prestige 3 i strasznie nudzi mnie to kopanie 3 razy z rzędu na tej samej kopalni, nie wiem jak jest na prestige 4 ale pewnie tak samo. Mogłoby to być urozmaicone, lub pare questów jak na uciekinierach. Lub po prostu jak na większości prisonach, Prestige 1,2,3 itd jest to granie od początku od A do Z, ale ze zwiększoną kwotą za awans. Np po wejściu na serwer z A do B jest 200$. Z prestige 1 z A do B było by np 200 mln. Prefix by był [P0] A, [P1] A.
Za awans do prestige można dostać kasę na start i jakiś kilof, żeby nie męczyć się na startowym.
Na spawnie mogłyby być skrzynki np, skrzynia dzienna (lub npc), skrzynia prestige (do której klucz otrzymuje się dopiero po wbiciu prestige)
Albo też mógłby być na spawnie Kowal, klikając na niego prawym z kilofem w łapce moglibyśmy zrobić swój indywidualny kilof z enchantami jakimi chcemy. Np za kasę lub tokeny - enchanty. Fortuna, Niezniszczalność, Wydajność, z tych podstawowych. A z tych innych np. dodatkowy exp, dodatkowa kasa, dodatkowe tokeny, naprawa, laser, explosive. Itp.
Ja dużo gram na serwerach jail premium i dlatego tyle pomysłów ^ Nie muszą one być takie same mogą być podobne. Bardziej by mi zależało na urozmaiceniu prestige. I żeby ceny z sektora do sektora nie były takie wielkie xD. Jak coś jeszczę wymyślę to napisze

Przejrzałem Twoje propozycje dość ogólnikowo i wiele z nich mi się podoba. Po wprowadzeniu kilku zmian doskonale nadawałyby się na przyszłą edycję. Osobiście dopilnuję, aby jak najwięcej tych pomysłów zostało wykorzystanych chociażby w małej części przy tworzeniu nowej edycji. :)

Pozdrawiam,
moroli

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2018, 16:56 przez moroli.)

Reakcje
Odpowiedz
_Julieta_
Ranga BOY
Z dostępem do niebieskiego serduszka

Reakcje
Odpowiedz
FulmiKill
(14.07.2018, 18:22)_Julieta_ napisał(a): Ranga BOY
Z dostępem do niebieskiego serduszka

Hmm wydaje mi się, że lepszym pomysłem byłoby tradycyjne błękitne serduszko dla wszystkich, a prefix Girl tylko dla dziewcząt z czerwonym serduszkiem :D

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2018, 11:15 przez FulmiKill.)

1
Reakcje
Odpowiedz
macio29
Mam pomysł, żeby na uciekinierze było więcej wyborów, np. różne drogi ucieczki, a nie tylko jedna tak jak jest to obecnie. Na poprzedniej edycji był bardzo ciekawy uciekinier, na tej edycji tak na prawdę są questy, na które potrzeba i tak kasy, więc praktycznie niczym to się nie różni od kopania na sektorach A-Z. 
Kolejną propozycją jest to, aby na sektorze VIP dodać wiele różnych rzeczy, np. na poprzedniej edycji były tabliczki z enchantami i praktycznie każdy tego używał.
Fajnie byłoby, gdyby gracze mieli dostęp do działek dopiero od wolności, bo cele wg mnie są bardziej klimatyczne i w sumie to tyle

Reakcje
Odpowiedz
caragua
Uciekinier jest inny od tego, który był na obecnej edycji. Nie chcę zdradzać jaki, ale mogę zapewnić,  że się różni. Niemniej ta propozycja, którą dałeś niezmiernie mi się podoba :D

Reakcje
Odpowiedz
_Beata_
Można zamiast skrzyń tokenowych i zwykłych dać gdzieniegdzie do wykopania lucky blocki. Po ich wykopaniu / zniszczeniu gracz otrzymywałby pieniądze / kilof, ewentualnie tokeny, jeśli jeszcze będą wprowadzone.

1
1
Reakcje
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości