Mam dość...

sultan2006
Dzisiejszy wątek będzie nietypowy. Może i jakiś specjalnych funkcji nie miałem na serwerze i na pewno nikt za mną nie będzie płakał. Odchodzę i tyle. Raz już odszedłem, ale wróciłem i myślałem, że nie pożałuję... jednak się myliłem... Tym razem nie wrócę (przynajmniej mam nadzieję) Mam dość tego wszystkiego. Najpierw włam na konto, później ban za nic. TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI! Mam tego wszystkiego dosyć i wreszcie odpocznę. "Jak ktoś Cię kamieniem ty go chlebem" na tym serwerze jest na odwrót jeżeli chodzi o administracje. Myślałem, że ten serwer jest super i się nie myliłem, myślałem, że administracja jest super (tymczasem oni mi wbijają nóż w plecy). Na niczym mi już nie zależy jeżeli chodzi o ten serwer. Do widzenia (a raczej do nie widzenia bo więcej nie wrócę).
-Ostatnie pozdrowienia przekazuję dla graczy którzy byli na moim lub gorszym miejscu sultan

1
1
1
Homu
oki :(

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.06.2018, 17:02 przez Homu.)

Suprime Patryś
odnoszę podobne wrażenie względem administraci tylko ja mam swoje inne powody głownie moja niechęć do adminów z tego servera dotyczy tych od ts poniewaz pewna osoba naużywa swoich uprawnię

1
moroli
(29.06.2018, 21:43)Suprime Patryś napisał(a): odnoszę podobne wrażenie względem   administraci tylko ja mam swoje inne powody głownie moja niechęć do adminów z tego servera dotyczy tych od ts poniewaz pewna osoba naużywa swoich uprawnię

Suprime Patryś, powiem tak.. osoby nadużywające uprawnienia są karane - nawet opiekunom zdarzało się obrywać za różne przewinienia. Jeśli ktoś z administracji nadużywa uprawnień, to warto zareagować, aby ta sytuacja się więcej nie powtórzyła. Nie ma przecież moderatorów, którzy moderują moderatorów.

(29.06.2018, 14:39)sultan2006 napisał(a): Dzisiejszy wątek będzie nietypowy. Może i jakiś specjalnych funkcji nie miałem na serwerze i na pewno nikt za mną nie będzie płakał. Odchodzę i tyle. Raz już odszedłem, ale wróciłem i myślałem, że nie pożałuję... jednak się myliłem... Tym razem nie wrócę (przynajmniej mam nadzieję) Mam dość tego wszystkiego. Najpierw włam na konto, później ban za nic. TO SIĘ W GŁOWIE NIE MIEŚCI! Mam tego wszystkiego dosyć i wreszcie odpocznę. "Jak ktoś Cię kamieniem ty go chlebem" na tym serwerze jest na odwrót jeżeli chodzi o administracje. Myślałem, że ten serwer jest super i się nie myliłem, myślałem, że administracja jest super (tymczasem oni mi wbijają nóż w plecy). Na niczym mi już nie zależy jeżeli chodzi o ten serwer. Do widzenia (a raczej do nie widzenia bo więcej nie wrócę).
-Ostatnie pozdrowienia przekazuję dla graczy którzy byli na moim lub gorszym miejscu sultan

sultan2006, mała jest szansa, że to przeczytasz, ale jak już się tu wypowiadam, to i ten temat poruszę...
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twojego konta, to za nie odpowiadasz Ty zmieniając regularnie hasło oraz definiowanie haseł o wyższym poziomie skomplikowania tzw. 'haseł alfanumerycznych'. Jeśli chodzi o moich kolegów z załogi, to sytuacja wygląda mniej więcej tak.. każdy z Nas ma inną osobowość i inne podejście do użytkownika. Niektórzy starają się pomóc użytkownikowi wyczerpując swój wachlarz możliwości (czyli starając się zrobić wszystko co może, aby jemu pomóc), ale są też osoby, które takimi sprawami zajmują się szybko - na to może się składać wiele różnych cech. Na Naszej serwerowni jak i na wielu innych serwerach znajdziesz taki sam "mix" administratorów. Będą i wulgarni, i kulturalni, i leniwi, i niosący pomoc oraz ci najbardziej wygadani (to chyba ja? o.O). Tak będzie wszędzie. Proszę Ciebie nie wkładaj wszystkich administratorów do jednego worka, ponieważ prawda jest taka, że nie każdy z Nas miał przyjemność udzielenia Tobie pomocy. Jeśli rzeczywiście postanowiłeś zrezygnować z trybów oferowanych na Naszym serwerze, to mam nadzieję, że znajdziesz inny, który będzie spełniał Twoje oczekiwania.

Pozdrawiam,

NUHCSMIIH
XDDDDDDDD
Ban za nic, nie gram na tym serwerku.
Sam mialem, na samym cv, 7 banow i 7 unbanow, bo byly niesluszne. Na calej serwerowni pewnie juz z 20 banikow bylo i jakos sobie dalej "gram".
Wlam na konto twoja wina.
Sradministracja jest jaka jest, jesli cie lubia to jestes nietykalny.
Placzesz, jak dziecko jakies, bez kitu.
Podsumowujac, odchodz, nikogo to nie interesuje, elo.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2018, 06:51 przez Qvinto.)

NUHCSMIIH
Nie chce mi sie tworzyc oddzielnego watku, wiec Qvinto, nie uwazasz moze, ze te pozegnania sa bez sensu? Niech sie pozegna z jego dziewczyna, corka, ojcem na CV i tyle. Za tworzenie takich watkow powinny byc jeszcze bany dla pewnosci, ze nie wroci. Tak btw. dostalem warna za off-topic w dziale off-topic?
Olusia_ napisał 11.07.2018, 15:55:
Nawet jeżeli dostałeś warna lub warna niesłusznego, możesz edytować swój post. Otrzymujesz warna za napisanie drugiego postu pod rząd przed upływem 24h.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2018, 15:55 przez Olusia_.)

1
Homu
Nie ma to jak otrzymać warna za off-topic w dziale off-topic, kappa

plis nie zostań bedzie smutno nam bez ciebie na serwerowni! :(

Qvinto
@NUHCSMIIH, robilem to rano i dlatego, nie zauwazylem dzialu. Usune ci tego warna, a propo wątku - dział off-topic, dla mnie to też jest bez sensu, no ale co zrobisz? nic nie zrobisz ;V aa, i Homu - każdy ma prawo się pomylić, ja nie wchodze ci na caveblocka i wytykam błędy :)

PS. Zdjęte, ale proszę cie o to, żebyś nie operował takimi słowami ;)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2018, 14:51 przez Qvinto.)

Jelonekx
sultan2006, bardzo mi przykro, że opuszczasz nasze grono, ale niestety też nie można winić tylko jednej strony. Miałeś włamanie na konto i nie udowodniłeś tego w żaden sposób, a oczekiwałeś zwrotu czegoś tam (nie pamiętam już czego). Z mojej strony powiem, że jako administrator dosyć często słyszę bajki o włamaniu, a potem się okazuje, że ta osoba tak naprawdę straciła swoje rzeczy przez głupotę. Pamiętaj też żeby walczyć o swoje, bo zdaje sobie sprawę z tego, że niektóre osoby w administracjach nie zachowują się tak jak powinny.

NUHCSMIIH, w moim przypadku jeżeli kogoś z graczy lubię lub się z nim przyjaźnie to ta osoba nie jest nietykalna. Jeżeli złamie regulamin to dostanie karę jaka jest w taryfikatorze. Więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, bo aż przykro mi się robi. <:

Qvinto, jakbym mógł prosić to daruj swoje prymitywne zaczepki w stronę Caveblocka. Ja też nie wchodzę na Osadę i nie wytykam błędów, ale tak samo jak Homu jestem użytkownikiem tego forum i mam prawo zwracać uwagę na błędy jakie się pojawiają - tak samo inni mogą (nikt Cię nie powiesi za przypadkowy błędny warn, tylko zwróci uwagę). Trochę pokory życzę i rozejdźmy się w pokoju i przyjaźni. Gorący buziak dla Ciebie i trzymam kciuki żebyś dostał się do takiej szkoły jakiej chciałeś. :)

V. Niestety nie znasz mnie ani Olusi, która ma podobne podejście do mojego. Nieważne kim jesteś i tak zasługujesz na karę. Poza tym na tsie przesiadiuje jak już tylko ze swoją administracja, a nie ze znajomymi. Bronię każdego (nawet jeśli za kimś nie przepadam to wiele osób może potwierdzić) Jeżeli się zgadzam z tym co dana osoba pisze. Pozdrawiam i radzę się trochę uspokoić, bo czuć ta nienawiść.
V OK, szanuje za wyobraźnie XD grunt to nie znać osoby, ale tak naprawdę znać ja lepiej niż ona sama siebie (co)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.07.2018, 00:20 przez Jelonekx.)

2
NUHCSMIIH
Jelonekx, a niech ci sie robi smutno, gdzies mam twoje uczucia. Moge sie zalozyc, ze swojej Olusi dalbys cos na caveblocku, lub bronil jej, kozaczac na wszystkie strony do innych, zeby to nie pokazac, jaki jestes macho i jestes wyzej postawiony niz inni. Jesli sobie rozmawiasz z twoim ziomalem z jednej piaskownicy na tsie i zacznie on cos pisac "nieodpowiedniego" na chacie, to nie bedzie to mialo takiego samego efektu, jak mute na graczu, bo pewnie skonczyloby to sie na niczym, a gdyby ktos sie prul, to: "Dostal upomnienie na tsie.". Tak to dziala. Nawet moglby przy tobie uzywac cheatow, jakiegos nukera, speedmina czy innego wspomagacza, a ty bys mu tylko, z usmiechem, powiedzial: " Offnij to bo ktos zobaczy xxddzzxxdddd".

1
1

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości