MCPL News #78 - Rekrutacje i nowości

_Bayer_04_PL_


Siemano!

Witam wszystkich w kolejnej odsłonie MCPL News, oznaczonej już numerem 78. W tym tygodniu zaproponowany został event IDOL Duo, na forum został wprowadzony SmartSupp, a na trybie Creative dalej trwa rekrutacja na supporta. Co jeszcze się wydarzyło? Jeżeli chcecie się tego dowiedzieć, zachęcam do lektury!


We dwóch raźniej

Niedawno administracja TS3 zaproponowała użytkownikom nowy rodzaj eventu - IDOL Duo. Zasady tego eventu byłyby podobne do zwykłego IDOL'a, z tą różnicą, że mogłyby w nim wziąć udział jedynie ekipy 2-osobowe. Swoje zdanie na temat organizacji tego eventu możecie wyrazić w publicznej ankiecie, znajdującej się tutaj.
Zatrudnię pracownika

Z powodu wzrostu liczby graczy na trybie Creative w ostatnim czasie, administracja tego trybu postanowiła powiększyć liczbę supportów na nim. Jeżeli znasz się na tym trybie, umiesz współpracować w grupie i masz trochę wolnego czasu, zgłoś się do administratora tego trybu na TS3 w celu rekrutacji.


Szybka pomoc

W ostatnich dniach na forum, w lewym dolnym rogu strony głównej został dodany system SmartSupp. Jest on skierowany w szczególności do początkujących użytkowników, jeżeli potrzebują oni pomocy w sprawach związanych z forum, bez konieczności pisania wątku.


Pomocnicy w rozmowach

Dnia 7.07 o godzinie 17:00 odbyła się rekrutacja na stanowisko supporta TS3. Rekrutacja trwała aż 3 godziny, a spośród wielu chętnych na stanowisko ostatecznie dostało się 5 osób:

- DYlerWK
- Isshin
- Kamilos
- toudi
- Wisadi123

Wszystkim przyjętym życzymy powodzenia na stanowisku!


Karuzela transferowa

Jak zapewne wiadomo na serwerowni w każdym tygodniu dzieje się wiele rzeczy - również tych złych. Nad wszystkim tym czuwa oczywiście administracja, która oczywiście nie jest jednolita. Składają się na nią różne rangi, jedne bardziej, drugie mniej  zaszczytne, jednak wszystkie ważne. Opiekunowie trybów starają się jednak nagradzać bardziej aktywnych członków administracji, awansując ich na wyższe stanowisko, a tych mniej aktywnych karać, degradując ich. Tak było również i w tym tygodniu. Co dokładnie?

Awansowali                                                                                                                                           Odeszli
Klix (powrót na rangę junioradministratora Creative)                                             aZko23 (nie jest już junioradministratorem MegaDrop)
WyznawcaJudaizmu (został supportem Survival)                                                        Malinkova (karny degrad na supporta CaveBlock)
Padaryg (został supportem Survival)
aZko23 (został supportem Survival)
zloty (został supportem Survival)


Humor

- Co to są wakacje?
- Oficjalne wagary.
- A co to są wagary?
- Nieoficjalne wakacje.


I tym sposobem dotarliśmy do końca artykułu.
Zachęcamy również do czytania kolejnych artykułów, które pojawią się już wkrótce.
Pozdrawiamy
Redakcja MCPL News

Homu
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że to jeden z lepszych artykułów.

Tekst w "karuzeli transformowej" czyta się nareszcie trochę normalniej (bo niektóre teksty to naprawdę porażka).
Sam artykuł jest dosyć krótki, jednakże screeny i podkreślenia w najpotrzebniejszych miejsach w jakimś stopniu to rekompensują.

Jelonekx
Niektóre treści z artykuły dalej dla mnie dziwnie brzmią, ale tak trzymaj!
PS. Malinkova, dostała karnego supporta, a nie degrada na karnego supporta. Degrada dostaje się na stałe.Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości