Kilka propozycji ode mnie ~Chesterek

Chesterek
1. Nie wiem jak to się ma do Nowej Kopalni. Ale w Starej Kopalni (wnętrze) jest wyjątkowo mało rudy do wykopania. W Gothicu walała się ona wszędzie. a jak chodzę do Kopalni to można wykopać tylko trochę. Przydało by się zwiększyć ilość rudy do wykopania w tamtym miejscu. Bo gracz żeby wykopać 3 tysiące rudy musi siedzieć tam godzinami. Nie mówię oczywiście że ma być tego multum ale musi być odpowiednia ilość żeby kopanie szło sprawniej i szybciej. (I to odnosi się do obu kopalni.)
1.2 Druga opcja to zwiększenie ilości bryłek rudy wykopanych z jednego złoża. (np 3 albo 2 za jedno złoże a nie 1)
2. Rozszerzenie regulaminu o kilka dodatkowych punktów.

2.1 Zakaz zabijania graczy bez powodu. (RDM, BW) (Można to zastąpić skryptem na "Duel")

2.2 Zakaz okradania innych graczy bez wykonania akcji RP. (albo całkowite usunięcie /kradnij można to zastąpić innym systemem.)

2.3 Zakaz wpychania się na siłę do RP innych graczy.

2.4 Zakaz odgrywania akcji PG (I dodanie podpunktu o PG w poradniku.)

2.5 Zakaz robienia RK na innych graczach. (I dodanie podpunktu o RK w poradniku.)

2.6 Zakaz posiadania CN (I kolejny raz dodanie podpunktu.)

2.7 Zakaz wykupywania wolnego domku gracza Non-RP (Bądź zmiana w systemie domków

3. Dodanie pojawiającej się co jakiś czas na czacie wiadomości z linkiem do poradnika RP.

4. Zaostrzenie kar za nie przestrzeganie regulaminu i grę Non-Rp.

5. Zmniejszenie potencjalnej ilości "lootu" ze skrzynek (Np nie można znaleźć dobrych broni itp to by pozwoliło działać innym graczom jako Kowale itp)

6. Zwiększenie dropu sztabek żelaza i innych ważnych rzeczy do kowalstwa.bądź dodanie systemów wydobycia żelaza, ścinania drewna itp (i przetapiania,wytwarzania trzonów i innych.) (Oczywiście miejsca w których mogło by zostać wydobyte żelazo miały by być określone i miało by się zdobywać umiarkowane ilości surowca)
6.1 Dostęp do wydobywania żelaza i ścinania drewna po posiadaniu określonych umiejętności.(Przy zwiększeniu limitu umiejętności do 5.)

I osobista sprawa ode mnie skierowana do administracji i supportu servera.
Od czego jest administracja i support? Aby pomagać nowym graczom i rozwiązywać problemy a z tego co widzę administracja na wylane na nowych graczy praktycznie mogą rozwiązać problem skryptu i tym podobne ale wiele razy widziałem jak jakiś gracz pisał na czacie IC rzeczy OOC bo nie wiedział co robić obok niego stał Support i w ogóle nie zareagował. Miał na niego kompletnie wywalone że nie wie co robić. Prosił bym o zmianę postawy i zachowania względem nowych graczy. Bo to gracze tworzą Roleplay. Nie administracja nie support.

(W miarę spostrzeżenia nowych rzeczy do dodania ten post zostanie edytowany)

MrJuliusz
Wszystkie zakazy są już wdrożone i przestrzegane przez graczy. A co do reszty propozycji jestem skłonny rozważyć je.

UniVerSaLnY
Nie rozumiem jednej rzeczy w tym poście. Mianowicie o co chodzi w punkcie w którym bierzesz pod uwagę wykupowanie chatek graczy non-rp ? Wytłumaczy mi ktoś ? :D

Radomir
(14.07.2018, 14:22)UniVerSaLnY napisał(a): Nie rozumiem jednej rzeczy w tym poście. Mianowicie o co chodzi w punkcie w którym bierzesz pod uwagę wykupowanie chatek graczy non-rp ? Wytłumaczy mi ktoś ? :D

Ależ oczywiście, że ci to wyjaśnię. Zobacz domyślnie jest jakiś tam skrypcik na kupowanie swojej chatki. Po prostu zbierasz odpowiednią ilość waluty to wystarczy, że klikasz na tabliczkę i kupujesz dom. W Role Play taki gracz powinien dać przywódcy obozu pieniądze, a dopiero wtedy uzyskałby dostęp do swoich czterech ścian. W tym wypadku wystarczy dać zarówno dowódcy pieniądze jak i wykupić chatę.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości