Kilka propozycji ode mnie ~Chesterek

Chesterek
1. Nie wiem jak to się ma do Nowej Kopalni. Ale w Starej Kopalni (wnętrze) jest wyjątkowo mało rudy do wykopania. W Gothicu walała się ona wszędzie. a jak chodzę do Kopalni to można wykopać tylko trochę. Przydało by się zwiększyć ilość rudy do wykopania w tamtym miejscu. Bo gracz żeby wykopać 3 tysiące rudy musi siedzieć tam godzinami. Nie mówię oczywiście że ma być tego multum ale musi być odpowiednia ilość żeby kopanie szło sprawniej i szybciej. (I to odnosi się do obu kopalni.)
1.2 Druga opcja to zwiększenie ilości bryłek rudy wykopanych z jednego złoża. (np 3 albo 2 za jedno złoże a nie 1)
2. Rozszerzenie regulaminu o kilka dodatkowych punktów.

2.1 Zakaz zabijania graczy bez powodu. (RDM, BW) (Można to zastąpić skryptem na "Duel")

2.2 Zakaz okradania innych graczy bez wykonania akcji RP. (albo całkowite usunięcie /kradnij można to zastąpić innym systemem.)

2.3 Zakaz wpychania się na siłę do RP innych graczy.

2.4 Zakaz odgrywania akcji PG (I dodanie podpunktu o PG w poradniku.)

2.5 Zakaz robienia RK na innych graczach. (I dodanie podpunktu o RK w poradniku.)

2.6 Zakaz posiadania CN (I kolejny raz dodanie podpunktu.)

2.7 Zakaz wykupywania wolnego domku gracza Non-RP (Bądź zmiana w systemie domków

3. Dodanie pojawiającej się co jakiś czas na czacie wiadomości z linkiem do poradnika RP.

4. Zaostrzenie kar za nie przestrzeganie regulaminu i grę Non-Rp.

5. Zmniejszenie potencjalnej ilości "lootu" ze skrzynek (Np nie można znaleźć dobrych broni itp to by pozwoliło działać innym graczom jako Kowale itp)

6. Zwiększenie dropu sztabek żelaza i innych ważnych rzeczy do kowalstwa.bądź dodanie systemów wydobycia żelaza, ścinania drewna itp (i przetapiania,wytwarzania trzonów i innych.) (Oczywiście miejsca w których mogło by zostać wydobyte żelazo miały by być określone i miało by się zdobywać umiarkowane ilości surowca)
6.1 Dostęp do wydobywania żelaza i ścinania drewna po posiadaniu określonych umiejętności.(Przy zwiększeniu limitu umiejętności do 5.)

I osobista sprawa ode mnie skierowana do administracji i supportu servera.
Od czego jest administracja i support? Aby pomagać nowym graczom i rozwiązywać problemy a z tego co widzę administracja na wylane na nowych graczy praktycznie mogą rozwiązać problem skryptu i tym podobne ale wiele razy widziałem jak jakiś gracz pisał na czacie IC rzeczy OOC bo nie wiedział co robić obok niego stał Support i w ogóle nie zareagował. Miał na niego kompletnie wywalone że nie wie co robić. Prosił bym o zmianę postawy i zachowania względem nowych graczy. Bo to gracze tworzą Roleplay. Nie administracja nie support.

(W miarę spostrzeżenia nowych rzeczy do dodania ten post zostanie edytowany)

Reakcje
Odpowiedz
MrJuliusz
Wszystkie zakazy są już wdrożone i przestrzegane przez graczy. A co do reszty propozycji jestem skłonny rozważyć je.

Reakcje
Odpowiedz
UniVerSaLnY
Nie rozumiem jednej rzeczy w tym poście. Mianowicie o co chodzi w punkcie w którym bierzesz pod uwagę wykupowanie chatek graczy non-rp ? Wytłumaczy mi ktoś ? :D

Reakcje
Odpowiedz
Radomir
(14.07.2018, 14:22)UniVerSaLnY napisał(a): Nie rozumiem jednej rzeczy w tym poście. Mianowicie o co chodzi w punkcie w którym bierzesz pod uwagę wykupowanie chatek graczy non-rp ? Wytłumaczy mi ktoś ? :D

Ależ oczywiście, że ci to wyjaśnię. Zobacz domyślnie jest jakiś tam skrypcik na kupowanie swojej chatki. Po prostu zbierasz odpowiednią ilość waluty to wystarczy, że klikasz na tabliczkę i kupujesz dom. W Role Play taki gracz powinien dać przywódcy obozu pieniądze, a dopiero wtedy uzyskałby dostęp do swoich czterech ścian. W tym wypadku wystarczy dać zarówno dowódcy pieniądze jak i wykupić chatę.

Reakcje
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości