Prośba o unbana - Dami_1337

Dami_1337
Nick: Dami_1337
Serwer: Megadrop
Powód bana: Cheaty
Czas bana: 5 dni
Krótkie uzasadnienie:
Już 4 raz dostałem bana od tego samego moderatora - Itaminonetsu za rzekome "cheaty". Ale dokladniej za to, że wbijałem się prosto do skrzynek gdy wbijałem się do gildii. Nie wiem w czym jest problem gdy sie wbija do gildii, przeciez skrzynki zawsze sa w srodku, albo na dole, albo u góry. Jeśli dostał bym bana za wbijanie się do ukrytych skrzynek schowanych pod jakims obsydianem, to bym chociaż zrozumiał, że dostałem slusznego bana.
Ogólnie to nagrywam na youtube jakies tam odc. z wbity do gildii. Mogę wam pokazac, jak wbiłem się do 5 gildii w jednym odc. Podczas nagrywania nie miałem żadnych cheatów, grałem na Blazingpacku na jednym z największych serwerów easyhc w Polsce. Chciałem również nagrywac wbity z tego serwera ale jednak nie miałem czasu, gdyż musiałem wchodzic na ts3 za każdym razem gdy dostawałem bana za cheaty których nie miałem. xD
Wbita do 5 gildii - ***
Wbita do 3 gildii rzucakami ***
Hirviio. napisał 30.08.2018, 15:37:
A ja proszę byś nie umieszczał tutaj filmów z innych serwerów w dodatku gdy w opisie jak i nazwie filmu znajduje się adres IP innego serwera.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2018, 15:37 przez Hirviio..)

NUHCSMIIH
"Podczas nagrywania nie miałem żadnych cheatów" podczas nagrywania hihi
i na kazdym trybie jestes odpalem
Qvinto napisał 30.08.2018, 19:33:
Proszę cię, jeżeli nie masz nic sensownego do napisania niż swoje 3 grosze, to tego nie pisz. Warn za wypowiadanie się w wątkach o odbanowanie.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.08.2018, 19:33 przez Qvinto.)

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez marcinoPlayGames
Powód: Sprawa już nie aktualna. Ban się przedawnił

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości