McRust powraca :)

AdziuJD
@Bl4ckWolf
O wszystkim o czym napisałeś mówiłem już administracjii, również myślałem nad słabszymi beczkami przy drogach, lecz nie wiadomo czy ten pomysł zaistnieje, a odnośnie samych dróg to zamierzamy je wybudować po ukończeniu lokacji.

Odnosząc się do 1 twojej wypowiedzi (spojler) na pewno ujrzycie kosmodrom , ale co do tuneli niestety wątpie. Co do samych skrzynek również z mojej strony padła taka propozycja a, że jest to ciekawy pomysł to może zostać wprowadzony, ale kwestia zarówno techniczna jak i gameplayowa to nie moja działka, więc nie mogę Ci tego zagwarantować.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.09.2018, 21:35 przez AdziuJD.)

Odpowiedz
KotekGaming22
Pamiętam te stare czasy Pomysł na wyskok z samolotu to fajne przywrócenie starych wersji trybu oczywiście nie może zabraknąć lokalizacji oraz tego pięknego txt A takie najważniejsze pytanko Gdzie do k.... jest Deff? będzie mi go brakować ale od dziś muszę budować zaufanie u nowego technika ::) Pozdrawiam całą administrację

Odpowiedz
kamas186
Przypomniałem sobie o jednej rzeczy, która denerwowała mnie w piecu hutniczym. Przepalając np. 1 stak żelaza, nie potrzebujemy dużej ilości węgla, paliwa itp. Problem polega na tym, że wkładając te żelazo niezależnie od jego ilości, po przetopieniu piec nadal działa, co skutkuje utratą całego węgla itp. Było to bardzo wkurzające ponieważ traciłem cały węgiel na ten 1 stak żelaza. Moją propozycją byłoby automatyczne wyłączanie się pieca po wykonaniu roboty. W większości przypadków to nasza wina, że nie wyłączamy pieca, ale cóż, przydałoby się udoskonalać rozgrywkę, a jest to mała rzecz.

Odpowiedz
Egalitarystyczna
Pomysł z piecem hutniczym bardzo trafiony, przekaże go naszemu technikowi. Macie jakieś jeszcze pomysły odnośnie nowych lokacji na edycji? ^~^

Odpowiedz
kozakzpollski
Egalitarystyczna dobrze ze pytasz. mam juz kilka pomyslow na lokacje jesli chcecie to moge podac kilka z nich ale to pozniej

P.S sory za brak polskich znakow pisalem to wszystko na szybko

Odpowiedz
Egalitarystyczna
Jeśli macie pomysły na lokacje, lub chcielibyście zbudować coś sami i wysłać to jesteśmy na to otwarci gdyż rozmiar mapy przerósł nasze oczekiwania! Myślę, że to super pomysł abyście mieli aktywny wkład w budowę edycji. : 3
Gdyby ktoś zdecydował się na budowę jakieś lokacji to zapraszam do kontaktu na ts3 lub w wiadomości prywatnej na forum do mnie.

Odpowiedz
kamas186
Pamiętam, że na 2 edycji była lokacja podobna do military tunnels. Była z lokacją radiacyjną, ze sporą ilością bandytów. Posiadała też dużą ilość żółtych beczek i skrzynek. Dodam jeszcze, że przed wejściem do niej były pajeńczyny. Jeśli wiadomo, o którą chodzi można byłoby ją przywrócić. :) Była to zdecydowanie jedna z moich ulubionych. Edit: Kiedy pojawi się oddzielny wątek na forum odnośnie rusta? :P

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.10.2018, 15:04 przez kamas186.)

Odpowiedz
Egalitarystyczna
kamas186 niestety nie mamy dostępu do starej mapy, a odwzorowanie tego może być dość trudne. Postaramy się jednak coś w tym temacie ogarnąć.
Na pytanie odnośnie wątku nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Mam nadzieję, że jak najszybciej. ^~^

Odpowiedz
kozakzpollski
dobra mogę podać wam kilka pomysłów na lokacje:
1.lokacja w której będą około max do 3 skrzyń (będzie to ala lokacja dla noobów)
2.teraz co ja wymyśliłem grając w jedną grę: Więzienie o zaostrzonym rygoże (lub jeśli chcecie psychiatryk.Wiem że to 2 różne budynki ale coś pół na pół) będzie tam dużo skrzynek, beczek i niszczarka ale tam będzie (wiem że powtarzam ,,będzie'') tak z 20 kevlarowych bandytów ( bez txt diax zbroja)
3.lokacja która będzie zarazem i wydarzeniem specjalnym (mam nadzieje że rozumiecie o co mi chodzi) tak raz na kilka dni ( lub tygodni) będą odgrywały się igrzyska po zasoby
( lub coś innego to zależy od wyobrazni człowieka). Wyglądem będzie przypominało ala coleseum lecz w terazniejszosci (bardziej zmodyfikowany)
4. teraz coś z radiacją: Budynek który jedyny przetrwał zrzucenie bomby atomowej ( nwm jak będzie wyglądał)

To tyle. Kłaniam się nisko
Kozakzpollski

(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj, 17:02 przez kozakzpollski.)

Odpowiedz
kozakzpollski
(13.10.2018, 10:39)kamas186 napisał(a): Pamiętam, że na 2 edycji była lokacja podobna do military tunnels. Była z lokacją radiacyjną, ze sporą ilością bandytów. Posiadała też dużą ilość żółtych beczek i skrzynek. Dodam jeszcze, że przed wejściem do niej były pajeńczyny. Jeśli wiadomo, o którą chodzi można byłoby ją przywrócić. :) Była to zdecydowanie jedna z moich ulubionych.                                                               Edit: Kiedy pojawi się oddzielny wątek na forum odnośnie rusta? :P

chyba wiem o co ci chodzi wtedy gralem na innym nicku więc przywrocenie byloby nawet dobre

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości