Szwagruu - Prośba o odbanowanie

Szwagruu
1. Twój nick: Szwagruu
2. Powód bana: Wykorzystywanie Błędów 1d ~MusicMaSkrypty
3. Czas bana: 1dzień
4. Nick administratora banującego: MusicMaSkrypty
5. Wyjaśnienie: Ban za tepanie na parkoura? Tego jeszcze nie było.
Błąd z /etpahere pisany był nie tylko przez mnie a też przez wielu innych graczy w dniu udostępnienia parkoura (Był to bodajże poniedziałek lub wtorek). Zgłaszane odrazu w dniu Glooboxowi i tego samego dnia też Caraguaa która odpisała nawet Okey. (Może na obecną chwile zapomniała bo robiła coś z Wolnością cały czas)
Był wtedy nawet Sam najlepszy mod TurboSpencer i inne osb z administracji gdy to robiłem. W dniu udostępnienia tego iż parkoura. Codziennie tepałem miło graczy tam nawet przy administracji a dopiero wczoraj zareagowała Pani Mod _Beata_ kickiem a dziś już Music Zaszalał Banem na 24h.

Rozumiem iż jeśli przez dobre kilka dni admini będąc na servie nie reagują będąc online to jednak dziś widać strasznie bardzo im to przeszkodziło.
Szczególnie iż dostałem wpierw kicka jak tepłem kilku graczy, wszedłem napisałem co miałem napisać na ten temat iż ten "błąd" został zgłaszany ale przez prawie tydzień nawet nic nie zrobili z nim a był wielokrotnie zgłaszany :???? Eeee Tepałem Ok Nastepnie Kick okey. Napisane bym tak nie robił, nie zrobiłem i dostałem bana ;) Logiczne

PS. Farinx jest Super Supportem dajcie mu Moda

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2018, 14:12 przez Szwagruu.)

Farinx
Szanuje to, że zgłosiłeś ten błąd, jednak nie zapominajmy ze Bug to bug. W regulaminie jest napisane jasno, że wykorzystywanie bugów serwera, kończy się banem.
Co do wczorajszej akcji, Beata upomniała Cie dobrze, mogła Cie od razu zbanować, jednak zwróciła Ci tylko uwagę i mimo wszystko dzisiaj znowu robiłeś to samo.
Nie jesteśmy robotami, mamy swoje życia prywatne i oczywiście zdarza nam się zapomnieć o tym i o tamtym, jednak to nie oznacza, że jeżeli zgłosiłeś błąd i nie został on zablokowany to możesz go wykorzystywać. Co do bana decyzja ostateczna należy do Musica.

PS. Tak Wiem ze jestem super, pozderki buziaki i w ogole <3

Szwagruu
Pewnie za tą wiadomość dostane Warna ale co mi tam.
Farinx W odpowiedzi na twoją wiadomość powiem tylko tyle.
Masz rację administracja to nie roboty ale w momencie gdy wysłałem dziś tp gdzieś chyba 5osobom, otrzymałem kicka a nastepnie po ponownym wejściu na server minęły 3minuty i dostałem bana. No wybacz ale coś tu jest nie tak...

W dodatku regulamin tyczy nie tylko osób która wykorzystuje tych błędów ale osób które też korzystają. Więc na logike razem zemną powinno dostać przynajmniej 5osb bana. A tak się nie stało. Więc myślę iż ban na 24h był leciutkim "szaleństwem" a w momencie gdy dostałem wpierw kick'a nie powinnienem otrzymać takowego bana gdyż nikogo po tym już nie tepnąłem.

A i blokowanie tabliczki w momencie gdy ja jako osoba która tepała dostałem bana jest conajmniej śmieszne.

PS. No wiadomo że jesteś Cudowny <3 Buziaczki

ewka1321
Ban jest jak najbardziej sluszny. Moderatorka zwrocila ci uwage, miala prawo rowniez zbanowac. Jest to wykorzystywanie bledow. Nawet jezeli to zglosiles (chyba dobrze zrozumialam, ze tak), nie znaczy ze mozesz z tego pozniej korzystac.
Mamy tez wlasne zycie, zdarza sie cos zapomniec.

Rowniez uwazam, ze Farinx jest super.

Edit
Tak sie sklada, ze ty tepales, więc ty jestes winny, nie inni. Poza tym, ban jest tak krotki, ze nie widze nawet sensu pisania prosby o ub.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.10.2018, 14:51 przez ewka1321.)

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez Caraguaa
Powód: Nie biegamy za każdym z osobna po 24h na dobe i nie sprawdzamy, czy robi coś, czego nie powinien, wiec dostałeś bana/kicka wtedy, kiedy zostałeś zauważony. Wątek zamykam, 24h to nie dużo, a następnym razem pamiętaj, że jeżeli ktoś mówi, że masz czegoś nie robić, to tego nie rób ;)

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości