MCPL News #95 - Nowa Edycja SkyBlock

marcinoPlayGames

» Cześć i czołem «

Witajcie w 95. odsłonie MCPL News.
Od dłuższego czasu słyszeliśmy o nadchodzącej nowej edycji Skyblock i w tym tygodniu zawitała ona na nasz serwer. W każdym tygodniu było wiele nowości i zmian na serwerowni i nie inaczej było w tym tygodniu. Bez zbędnego przedłużania przejdźmy do sedna.

» Nowe wyspy «

W piątek (02.11) o godz. 17:00 wystartowała nowa wersja SkyBlock. Wśród wielu nowości znajdziemy między innymi:

- 220 questów
- Król Wzgórza podobny do mob arena
- System wędkarski
- Prefixy
- Aukcjoner

Oczywiście zmian jest o wiele więcej. Możecie się o nich przekonać wchodząc na tryb!

» Potrzeba nowych rąk do pracy «

Związku ze wzrastającą liczbą graczy, Administracja wysp powietrznych zaplanowała Rekrutację. Odbędzie się ona w sobotę (10.11) o godz. 17:00.

» Grafik poszukiwany «

Aktualnie dalej trwa Rekrutacja na Grafika Forum (klik). Dlatego, jeśli umiesz robić ładne grafiki i masz dużo czasu, to możesz spróbować swoich sił i napisać podanie.

» Halloween jeszcze trwa «

Od pewnego już czasu trwa świętowanie na MegaDrop z okazji Halloween i potrwa jeszcze pewien okres dni. Więc jeśli jeszcze nie skorzystaliście z niego, to chętnie was zapraszam ;)!

» Krwawy Uciekinier jeszcze nie pokonany «

Jak wiemy, do naszego więzienia dostał się Krwawy Uciekinier i dalej po nim grasuje. Jeśli chciałbyś pomóc w pokonaniu go to wejdź na nasz tryb i skorzystaj póki jest jeszcze czas, ponieważ dzisiaj jest ostatni dzień uroczystości. Dzisiejszego dnia będzie obniżka cen awansów, więc warto wejść :D!

» Prawda czy fałsz? «

W czwartek (01.11) o godz. 18:00 odbył się event OX na Osadzie. Było kilka rund, prowadził go haski, a pomagał mu foleykevin297. Pytania dotyczyły trybu jak i geografii, polityki czy historii. Zwycięzców było kilku, między innymi:

- Jelonekx
- VipDziobak
- BloCraSt

Wszystkim, którym się udało gratulujemy, a tym którym to nie wyszło życzymy powodzenia w następnych!

» Odpowiadanie w więzieniu «

Takiego uczczenia nie zabrakło również na Prison. Były dwie rundy, a organizatorem była VxV1337.
Pierwszą rundę wygrał Matisek1337, a drugą @Kasia01.

Gratulujemy zwycięzcom!

» Kilka zmian «

Ostatnio Forum miało kilka zmian. Między innymi zwiększono liczbę topek, więc teraz każdy ma większe szansę na zajęcie jednego z 10 miejsc. Dodano także Shoutbox na stronę główną oraz nietoperze z okazji Halloween. Oprócz tego powstał dział dla Rust, więc Administracja może już swobodniej dawać informacje o nowej edycji!

» Karuzela transferowa «

Jak wiemy, w każdym tygodniu jest wiele zmian w szeregach Administracji. Nie zmieniło się to i w tym tygodniu, ponieważ nastąpiło wiele zmian:

@karolcia1245 nie jest już Supportem Creative
Tymoq13 nie jest już Supportem Creative
ToooSexi awansował na Moderatora MegaDrop
Hertol został Opiekunem Osady
marcinoPlayGames wrócił na stanowisko Administratora Osady
haski awansował na Moderatora Osady
Itaminonetsu awansował na Moderatora Osady
Czarxo awansował na Moderatora Osady
@KokainowyBaronn nie jest już Moderatorem Prison
Tauriana nie jest już Moderatorem Prison
Mar513 wrócił na stanowisko Moderatora SkyBlock
Milka23 awansowała na Moderatora SkyBlock
KlaudissS awansowała na Moderatora SkyBlock
Kamilos99 został zdegradowany na Supporta TeamSpeak
stworek1910 nie jest już Supportem TeamSpeak
MateuszTm nie jest już Supportem TeamSpeak

I tym sposobem kończymy dzisiejszy artykuł.
Zachęcam również do czytania kolejnych, które pojawią się niebawem.

Pozdrawiamy
Redakcja MCPL

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2018, 19:20 przez marcinoPlayGames.)

Jelonekx
Fajny artykuł, ciesze się, że mogłem pomóc w kilku rzeczach. :D

Caraguaa
Czekałam na te newsy, ale widząc to:

"Wiadomo, że w każdym tygodniu było wiele zmian w szeregach Administracji. Nie zmieniło się to i w tym tygodniu, ponieważ nastąpiło wiele zmian:"

Chyba nie będę czekać na kolejne...

Jelonekx
Zgodzę się, te zdanie brzmi trochę dziwacznie i źle zostało skonstruowane. Jakoś wcześniej nie wpadło mi to w oko, ale żeby tak od razu skreślać newsy? :/

Następnym razem się to nie powtórzy. :)

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2018, 19:36 przez Jelonekx.)

Caraguaa
Gdyby to było jedno zdanie, to przymknęła bym oko, ponieważ każdemu może zdarzyć się gafa, jednak cały ten artykuł był tym usiany jak łąka kwiatami. Kilka rzeczy zostało zmienione, zanim postanowiłam zostawić swój komentarz, więc już ich nie przytaczałam, ale jeżeli wyszedł w takiej wersji, to na moje oko obrazuje jedynie podejście redaktora, a wystarczy jedynie wrzucić tekst w jeden z licznych korektorów dostępnych w przeglądarce, aby zniwelować te błędy, które najbardziej palą w oczy.
Może przesadziłam, pisząc o całkowitym zaprzestaniu czytania newsów, ale z ręką na sercu, czekam na nie co tydzień, żeby móc zobaczyć co działo się na serwerowni, a dzisiaj automatycznie opadły mi ręce.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2018, 09:19 przez Caraguaa.)

Toranktto
Czy ktoś to chociaż raz czytał przed wstawieniem? Jeśli tak to nie mam pytań.

Jelonekx
Dziękuje Caraguaa jak i Toranktto za wasze opinie. Jeśli inni użytkownicy mają dokładnie takie same stanowisko w tej sytuacji to proszę, aby powstrzymali się od komentarza, bo jest to zbędne. Jeżeli jednak chcecie coś przekazać w tej sprawie to wyślijcie mi wiadomość prywatną.

Postaram się w przyszłości, aby redaktor poprawił jakość swoich artykułów i mam nadzieję, że wyrazi do tego chęci. Najwidoczniej były opiekun redaktorów kompletnie niczego go nie nauczył, ale to się zmieni, ponieważ redakcja nie polega na tym by posiadać rangę i udawać, że coś się robi, tylko na współpracowaniu ze sobą i wzajemnej pomocy, jak i wyrozumiałości. Myślę, że takie wartości powinny być najważniejsze w naszym nielicznym gronie.

Pozdrawiam, Jelonekx.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2018, 00:25 przez Jelonekx.)

maciorex
Przepraszam bardzo, ale te wycieczki osobiste zdaniami typu "Najwidoczniej były opiekun redaktorów kompletnie niczego go nie nauczył" to sobie możesz schować między kartki w zeszycie. Wypowiadasz się na temat, którego podłoża nie znasz zupełnie, więc uprzejmie proszę, byś chociaż dwukrotnie się zastanowił nad tym, co piszesz :)
Z góry dziękuję serdecznie! :)

A, no i skoro już sobie takie szpileczki wbijamy - najwidoczniej obecny opiekun redaktorów zaniechał swoich obowiązków, skoro zezwolił wypuścić artykuł z taką ilością błędów i jedynie, co może powiedzieć to "przepraszam, postaramy się to zmienić", bo przeoczył nie jeden, nie dwa a jedna znaczną ilość błędów.

Ale żeby nie było off-topu, bo jeszcze zarobię warna - brzmienie samego artykułu faktycznie jest jakie jest, ale przynajmniej jest też sporo rzeczy poruszonych, więc tam popołudniowa kawa czy śniadanko o 14 wypełnione.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.11.2018, 00:41 przez maciorex.)

xx_niczus_xx
Witam
Dziękuję, że jestem w newsie.
Ogólnie spoko artykuł Repka leci

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości