Skarga na Sosiema (bez duszny i niepomocny)

PEZIAK
SKARGA TYPIE
Sosiem mi nie pomógł jak prosiłem go aby sprawdził moją i moich ziomków klepe vs ni3znajoma i BluePover...
Sądzę że ma cheaty ale to tak na marginesie.
Ja jako gracz zgłosiłem cheaterów a ten powiedział mi że cytuję "też jestem graczem i teraz robię coś innego"
Poczułem się urażony tą wypowiedzią więc zgłosiłem się na CP...
Na CP Sosiem udzielał się na chacie, oczywiście wypierał się mówiąc że dostał pięć zgłoszeń...
Klepa trwała nadal i miał okazję zobaczyć i zbanować cheaterów lecz tego nie zrobił (tak jak już to napisałem wyżęj)
Wszystko dokładnie opowiedziałem na CP...
Chciałbym aby Sosiem był bardziej wyrozumiały :P
Yolo ziomki !
Ryszardek321 napisał 31.12.2018, 00:12:
Następnym razem do pisania skargi użyj odpowiedniego wzoru.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2018, 00:12 przez Ryszardek321.)

1
Odpowiedz
Sosiem
Slyszales o tym, ze moderator ma mozliwosc grania? Slyszales o tym, ze moderator ma zycie osobiste? Slyszales o tym, ze moderator ma wiele obowiazkow, nie tylko sprawdzania graczy?
Otoz tak...
Chcialem dokonczyc to, co robilem, a nastepnie sprawdzic graczy. Wiesz, nie chciales, a moze chcieliscie, mi uproscic pracy, wiec napisaliscie takie rzeczy jak:
[21:21:44] [Client thread/INFO]: [CHAT] Priv [PEZIAK » Ja] wez ***** nie mutuj tylko pomoz bo sa odpaly na serwie
[21:20:59] [Client thread/INFO]: [CHAT] [UBPM] [1237] Gracz Paulo02 ? ty bijesz przez dupe
[21:20:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Brak] [1048] Gracz PEZIAK ? admin bo ***** ni3znajoma i BluePover sa odpalami
[21:18:50] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Brak] [983] Gracz _trolek321_ ? HALO ADMIN
Ogarnianie czatu to jeden z moich podstawowych obowiazkow. Sami dokladaliscie mi roboty.
[21:17:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] MCPL » Teleportowanie do PEZIAK.
[21:17:07] [Client thread/INFO]: [CHAT] MCPL » Teleportacja nastapi za 6 sekund. Prosze sie nie ruszac.
^^^^
Skoro mogles pisac na pw, to takze mogles wpisac /zglos nick powod, ale to mniejsza.
Te CP to zart. Gracze wyganiaja moderatora, ktora zawolali, bo jak stwierdzili: "i tak nikt nie bedzie tego czytal, wez wyjdz"
Chcialem udzielic pomocy, nie chcieliscie. Preferowaliscie gadac z moderatorem jakim to ja nie jestem idiotą. Na CP. CP mojego trybu. Serio?
Zachęciłem Was nawet do napisania skargi, skoro nie chce Wam sie czytac na ts, to moze zachce na forum.
"Ja jako gracz zgłosiłem cheaterów a ten powiedział mi że cytuję "też jestem graczem i teraz robię coś innego"
Poczułem się urażony tą wypowiedzią więc zgłosiłem się na CP..."
W ogole, teraz to totalnie zniszczyles. Nie wiem co mialo Cie tam urazic, predzej moglo mnie urazic Wasze wspolne gadania i slowa konczace nasze spotkanie na cp: "bez obrazy sosiem ale jestes matolem".
PS. prosilem, abys sie zastosowal do wzoru. Pozdrawiam.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.12.2018, 00:09 przez Sosiem.)

Odpowiedz
qNaxeNp
Powiem tak, moderator może mieć inne zajęcia. Bywa również tak ze otrzyma kilka zgłoszeń i nie da rady sprawdzić jednocześnie każdego.

1
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości