PROJEKT Kwadratowe Wywiady #0 - Reaktywacja projektu

stworek1910

» Witajcie «
Witajcie w pierwszej odsłonie Kwadratowych Wywiadów po długiej przewie.
» Projekt «
Zapewne niektórzy z Was pamiętają tą serię wywiadów, jeśli jednak nie, to zaraz Ci ją pokrótce opisze. Jest to seria w której przeprowadzać będę wywiady z osobami z naszej serwerowni. W ten sposób będzie można poznać tę osobę bliżej, niż tylko jako serwerowego gracza z rangą. Po długim czasie, który minął od ostatniego Kwadratowego Wywiadu, postanowiłem je reaktywować.
» Nominacje «
Graczy do wywiadu będziecie mogli wybrać właśnie wy. Najpierw poprzez nominowanie tej osoby do wywiadu, a następnie głosowania na danego użytkownika w ankiecie. Już teraz, przez 24 h od publikacji tego wątku możecie nominować swoje osoby do wywiadu. Proszę, aby jedna osoba nominowała nie więcej niż 2 osoby. Oprócz samych nominacji możecie pisać propozycje na pytania, które chcielibyście zadać tej osobie lub aby zostały dodane do puli wszystkich pytań.
» Na koniec «
Będzie to moja pierwsza tego typu forma pracy, więc jeśli na początku pojawią się jakieś błędy, niedociągnięcia z mojej strony chętnie proszę o krytykę co mogę poprawić. Mimo tego, postaram się aby wszystko było dobrze prowadzone i przyjemnie dla czytelnika. Na koniec chciałbym jeszcze raz prosić o nominacje i pytania!
Na dziś to wszystko ode mnie. Dziękuje za wszelkie zgłoszenia i aktywność. Pozdrawiam, miłego weekendu!

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2019, 19:24 przez stworek1910.)

1
Hertol
Dobrze że kwadratowe wywiady powracają ::)
Nominuję

1
kubek656
Nominuje MrJuliusz

nike30
nominuje
Ryszardek321 oraz kabob i Farinx
PS
Prosze wybierzcie mnie

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2019, 14:45 przez nike30.)

1
Caraguaa
Nominuję _Beata_

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.01.2019, 22:54 przez Caraguaa.)

schun427
Nominuje:
JuleQa_
Najlepsza do wywiadow!^

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.01.2019, 19:24 przez schun427.)

Kayleen
Nominuję maciorex.

Farinx
Nominuje Olusia_

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2019, 02:55 przez Farinx.)

ILoveMaslo
Nominuje Mar513

KlaudissS
Nominuje KlaudissS, wiem narcyz ze mnie, ale ciekawa osoba, mówię wam

1

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości