Cheaterzy

Xerin1337
Witam. Na bed warsach jest ostatnio duży problem, mianowicie ogromna ilość cheaterów. Praktycznie co drugą arenke spotykam cheatera, który jest mocno odpalony. Wchodzę na cp, czekam pół godziny, i NIC. Cheater zagrał kilka aren, pare nowych osób wyszło z serwera, i podejrzewam że prędko nie wrócą. Przeważnie jak ktoś do mnie wchodzi na cp to jest to robertos, albo Wisadi. Nie jest to żadna skarga na administrację, tylko informacja, że ciężko grać na tym trybie. Proszę o jakieś zmiany dotyczące administracji, bądź ustalenie jakiegoś ''grafiku'', żeby ktoś, kto może banować był online. Można też udoskonalić antycheat (jeżeli w ogóle jakiś tam jest), można wprowadzić paczkę antycheat jak robią to profesjonalne serwery, jest pare opcji. W innym wypadku grać będzie coraz mniej osób, bo cheaterzy przejmą serwer.  
Z góry dziękuje, i pozdrawiam.

1
wszedzie_smierc
Także spotkałam się z cheaterami, nie ma antycheata na bed warsach więc ludzie nawet sobie na fly czasami latają ;-; tragedia

MattLobster
u nas na counter striku to samo ale tam chociaz jest anty cheat

Majuucha
Postaramy się poprawić sytuację, lecz trzeba też zważyć na ferie, które jednak są swego rodzaju odpoczynkiem i wiele osób wyjeżdża :)
Zamykam
Ryszardek321 napisał 07.02.2019, 09:39:
Następnym razem przy zamykaniu wątków krótszą wiadomością używaj /.zcmd <treść>. Oczywiście bez tej kropki przy " / ".

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.02.2019, 09:39 przez Ryszardek321.)

1


Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości