Błąd na łatwe farmienie wrogów

Pikazard2005
Witam serdecznie administrację tego serwera po mojej dość długiej przerwie. Od niedawna gram na tym trybie i przy misji ze zdobywaniem krwi mięśniaków odkryłem błąd umożliwiający szybkie zdobywanie expa. Mianowicie potrzeba do tego słabego, mobilnego internetu (Między 150-450 pingu) oraz przeciwników z silnym odrzutem (w moim przypadku mięśniaków). Trzeba teraz zaprowadzić ich do krawędzi mapy i poczekać na kilkusekundowego laga. Kiedy się skończy, przeciwnicy zadadzą nam wszystkie obrażenia jakie zadali nam podczas przerwy naraz, przez co mogą wrzucić nas na niedostępne wcześniej skarpy nad nami. Jako, że przeciwnicy potrafią atakować nas jedynie na tym samym poziomie lub o jeden blok wyżej, a w dodatku nie umieją skakać, to będziemy mogli atakować ich bez przejmowania się o to, że nas zabiją. Nie da się w ten sposób zdobyć jednak żadnych przedmiotów dropiących z nich, więc to działa jedynie do dziennych misji na zabijanie tych przeciwników albo do expienia, ale jest to jednak spore ułatwienie dla takiego gracza jak ja, który bez tego ginie co minutę otoczony przez nieumarłych. Mam nadzieję, że administracja coś z tym zrobi, a jeśli nie, to po prostu informuję o błędzie. Pozdrawiam, Pikazard!

Załączone pliki

Miniatury

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości