Skarga na nieznaną osobę.

MajorArmagedon
Nick oskarżyciela: Nieznany.
Nick oskarżonego: Trzecia Rzesza (Vernexis/MajorArmagedon)
Powód: Otrzymałem bana, właściwie bez powodu, podejrzenia kieruję do jedynej administratorki TS3. 
Jedyne co wiem, to tylko powód, nie otrzymałem bana, w chwili przesiadywania na Waszym serwerze TeamSpeak 3.
Jeśli chodzi o nick, nie otrzymałem żadnego upomnienia od 2/3 administratorów serwera TeamSpeak 3, zaś po próbie wejścia po powrocie do domu, już go miałem (równie dobrze, jeśli ktoś miał problem, skąd wiedział czy zmieniłem nick czy nie, gdyż otrzymałem bana będąc offline).
Powód bana brzmi: "Trzeciej nie lubimy i na palcach chodzimy bo gdy się z budzi [...]" , proszę o wyjaśnienia, i ewentualne wnioski dla osoby banującej, gdyż powód bana nic nie uzasadnia, a karę siedmiodniową otrzymałem.
Dowód: Nie posiadam, dowód nie miałby tu nic na celu.

Pozdrawiam, Vernexis.
Ryszardek321 napisał 12.03.2019, 17:04:
Informacja na przyszłość. "Nick oskarżyciela: [Tu piszesz swój nick]" natomiast w sekcji "Nick oskarżonego: [Nick osoby, którą oskarżasz]".

Jeśli sądzisz, że nie zostałeś słusznie zbanowany napisz prośbę o odbanowanie w odpowiednim dziale.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2019, 17:04 przez Ryszardek321.)

1
KissableKubacki
tutaj jedyna Administratorka która ci nadała bana.
Ban został zdjęty możesz ponownie wchodzić na ts3 i bana dostałeś za pseudonim który uraził nie tylko mnie ale osoby składające skargę na ten nick
każdy z historii zna prawdę o tym i mogli nie znać sytuacji wraz ze mną.

powód był wystawiony w przyjemny i miły sposób aby osoba zbanowana nie miała depresji o powód pod tytułem nick który nawiązuje do ...

MajorArmagedon
Ryszardek321,
faktycznie, w chwili gdy to pisałem byłem zmęczony, więc dziękuję za zwrócenie uwagi na ten błąd. Również sam wątek, nie pasuje do tematu unbana, gdyż ban został nałożony niesłusznie, więc skierowałem go na skargę. Nie bardzo liczyłem na usunięcie szybciej blokady, a chciałem sam wątek poruszyć.

Czekam aż więcej osób wypowie się do tej sytuacji, gdyż nie była ona dla mnie przyjemna. Pisząc 2/3 Administracji, miałem na myśli tylko osoby z rangą "Administrator TS3".
Czyli 2/3 administratorów nie miało pretensji, a nagle Ty jako osoba z niższą rangą administracyjną znalazłeś powód do uczepienia się mnie? Rozumiem, że powód bana był w taki sposób napisany, lecz chodzi o samą istotę zbanowania.

Również, bez urazy, prosiłbym o pisanie bardziej zrozumiałych wypowiedzi, gdyż nie są one nazbyt czytelne dla innych, ciężko było Mi się rozczytać z Twojej odpowiedzi.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.03.2019, 22:51 przez MajorArmagedon.)

1
KissableKubacki
Wszystko zostanie wyjaśnione na ts3 kiedy wbijesz

Wiadomość od Administratora ts3 - Virte

MajorArmagedon
Sprawa została wyjaśniona, proszę o zamknięcie tematu.

MC-PL Bot
Wątek został zamknięty przez Hertol
Powód: Zamykam na prośbę autora

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

2 gości