Zapraszam na kolende #cos(70°)

Qvinto
Niech ksiądz wejdzie, zapraszam na kolędę, tu jest kolęda mieszkanie, na kolędę, sweet god po angielsku słodki bóg. Zapraszam księdza. Psik, czekaj kotka wygonię, psik psik. Niech ksiądz wejdzie, zapraszam do pokoju, niech ksiądz wejdzie, zapraszam. Tutaj odprawiają msze. O! Niech ksiądz zobaczy! Ja się modlę. Niech ksiądz poczeka zamknę drzwi. Proszę poczekać, zamknę proszę księdza drzwi i już proszę księdza będzie mówił. O! Niech ksiądz zobaczy! Ja się do Jezusa modlę! Zaraz księdzu pokażę, pokażę ja się do jezusa modlę. Tak do jezusa modlę. O..o..o..oO...Niech ksiądz zobaczy ja się do jezusa modlę! W imię ojca i syna ja sie do jezusa modle, do jezusa, jezus, do jezusa modle i ducha świętego ja jezusa wzywam! Ojcze nasz któryś jest w niebie....jeszcze? Dobra. Niech ksiądz zobaczy co tu pisze! Komunia, k o m u n i a, bóg, jezus, hostia, kościół, od zakrystii, tutaj pisze modlić, ambona, hostia, kadzidło, duch święty, ciało chrystusa, krzyż, jezus, ksiądz, kościół, maryja. I tu pisze modlić się, klękać, składać ręce i tu proszę księdza...o! Jezus! Krzyż narysowany! Jesteśmy na kolędzie. W mieszkaniu na kolędzie. Na kolędzie w mieszkaniu. W mieszkaniu na kolędzie. Na kolędzie. O! Tu proszę księdza! O! Jezus j e z us jezus. A proszę wziąć proszę księdza już się pobłogosławiło? Tutaj jeszcze józef, modlitwa, bóg, jezus, hostia, baranek. To mój pokój. O! tu! proszę zobaczyć! Tutaj mam dwa pisma święte, proszę zobaczyć! Dwa pisma święte. Stary testament. No proszę błogosławić proszę księdza, proszę błogosławić. O! Stary testament mam. O! Tu mam świętego piotra, świętego pawła. O! Święty paweł modli się za kościół a piotr jest patronem piekarzy! SIŁA MODLITWY!!!! Tu mam stary testament. Prosze zobaczyć! Stary testament jana, stary testament jana. Jana. I tutaj mam proszę zobaczyć proszę księdza tutaj mam nowy testament. Taki zwykły nowy testament proszę zobaczyć! Nowy testament, nowy i czytam o świętym piotrze i pawle, bo święty paweł z tarsu modli się za kościół a święty piotr jest patronem piekarzy. I święty paweł z tarsu. Piotr i paweł no.. dobra

1
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek:

1 gości