Najlepszy serwer pokemon w Polsce!

MinecraftPolska.net istnieje na rynku od 2010 roku. Jesteśmy jedną z największych sieci minecraft w Polsce. Specjalnie dla Was stworzyliśmy nasz pierwszy serwer na moda Pokemon! Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu... Zapraszamy!


O Serwerze

Długo oczekiwany! Świetnie dopracowany! Dobrze zrobiony!

Autorski Launcher

Posiadamy własny autorski launcher, wystarczy go pobrać i już można grać!

O Nas

Serwer Pokemon stworzony przez MinecraftPolska.Net


Pobierz autorski launcher pokemon!

Launcher stworzony jest dla graczy non-premium. Orginalny Launcher dla graczy premium mozecie pobrać z strony: pixelmonmod.com jednak zalecamy grać na launcherze stworzonym pod nasz serwer aby zawsze posiadać aktualne modyfikacje.

Launcher .exe Launcher .jar

Potrzebujesz pomocy? Zajżyj na forum!

Potrzebujesz pomocy, a na serwerze w tym czasie nie ma admina? Skorzystaj z naszego forum aby skontaktować sie z członkami administracji lub zostaw im wiadomość prywatną. Zawsze możesz poprosić o pomoc community forum tworząc post z zaistniałym problemem. Na pewno postarają się pomóc.

Odwiedź Forum

50%

off

Wesprzyj Nas a odwdzięczymy się dodatkowymi możliwościami!

Na serwerze instnieje system Coins (wirtualnej waluty) za którą możesz kupować przerózne oferty takie jak Vip oraz SuperVip ale także dodatkowe przedmioty Typu TM, Balle czy inne ulepszacze. Coinsy doładujesz tylko i wyłącznie na stronie głównej MC-PL.net w zakładce "Doladuj Coins" do której link znajdziesz poniżej. Aby sprawdzic liczbe Coinsow jaką posiadasz wpisz /coins, natomiast aby zakupić dowolna oferte użyj komendy /sklep.

Doladuj Coins

Jak grać? To proste!

Zacznijmy od tego, że będąc nowym graczem masz przed sobą wybór pierwszego pokemona. Musisz podjąć świadomą decyzję, bo nie można dostać drugi raz startowego pokemona. Gdy już wybierzesz pokemona pojawi się on na pasku po lewej stronie ekranu. Za każdym razem możesz zmniejszyć rozmiar paska klawiszem „o”. Aby walczyć z pokemonem najpierw musimy namierzyć kursor na tego pokemona a następnie kliknąć klawisz „r” by wyrzucić poke. Pokaże się nam wtedy menu walki z pokemonem. Całą reszte poznasz na serwerze!