• Zachęcamy do składania podań na Redaktora MC-PL News!
  • Wprowadzono walutę forumową! Można ją wymieniać na różne ciekawe dodatki na forum jak również na coinsy na sieci!

Fnold

Użytkownik
Dołączono
13 Paźdz 2020
Posty
5
Reputacja
2
Osiągnięcia
0
Kilka lat temu grając na mc-pl na trybie counter-strike zaciekawiłem się mapą Fabric. Tej mapy nie było w cs'ie, było to coś nowego na mc-pl a nie tylko mapy z cs'a zmienione w formę Minecrafta. Wtedy grałem też w CS:GO, musze przyznać, że czasami wolałem grać na mc-pl counter-strike niż w csgo :) Na początku kwarantanny widząc, że każdy znajduje sobie jakieś hobby tj. sport, malowanie itp. Ja postanowiłem zacząć robić coś co miałem w planach od dłuższego czasu - robienie map do CS:GO. Gdy chciałem zrobić pierwszą mapę do warsztatu nie miałem pomysłu na żadną mapę, wtedy do głowy przyszedł mi pomysł zrobienia własnie Fabric. Chciałem użyć jakiegoś wideo, które kiedyś widziałem na youtube na kanale BlockBick gdzie on własnie grał na tej mapie jednak materiał został usunięty. Postanowiłem że zrobię mapę z pamięci. Na tym poziomie dowiedziałem się dopiero jak uwielbiam te mapę. Mapa po ukończeniu była grywalna lecz nie najlepsza. Robiłem to pierwszy raz i na dodatek z pamięci. Po ponad roku tworzenia map można powiedzieć, że jestem doświadczony. Postanowiłem znaleźć sobie zajęcie na wakacje mianowicie zrobić od nowa lepszą wersje Fabric dla wszystkich graczy CS:GO. Problem tkwi w tym że najlepiej byłoby dla mnie jakbym posiadł w swoje ręce wideo z tą mapą albo najlepiej sam plik ze światem Minecraft. Screeny też mile widziane, sprawdzie folder screenshots! Dzięki za przeczytanie i oczekuje zrozumienia.

tl;dr - Chcę zrobić mapę Fabric z trybu counter-strike do CS:GO ale potrzebuje screenów, wideo lub pliku z mapą Fabric.

edit1: Mapę możecie zagrać w CS:GO właśnie tutaj. Zmieniłem wiele rzeczy, czasami nie pamietałem jak to zrobić a czasami dla gameplayu.
 
Ostatnio edytowane:

Fnold

Użytkownik
Dołączono
13 Paźdz 2020
Posty
5
Reputacja
2
Osiągnięcia
0
obraz_2021-06-04_163321.png

Takie zdjęcie mi się udało znaleźć, wie ktoś z jakiego to miejsca jest widok? Resp CT?

Edit1: Zgadza się, dobrze zapamiętałem to było obok respa CT.
 
Ostatnio edytowane:

Fnold

Użytkownik
Dołączono
13 Paźdz 2020
Posty
5
Reputacja
2
Osiągnięcia
0
Udało się! Dzięki Blockbick za podesłanie filmu ponownie! Oczekujcie nowej wersji na warsztacie z Fabric.

 

Fnold

Użytkownik
Dołączono
13 Paźdz 2020
Posty
5
Reputacja
2
Osiągnięcia
0
4Fabric.jpg


Narazie macie radar, niestety zmiany były nieuniknione. Musiałem zmienić tę mapę bo po jej stworzeniu dopiero zrozumiałem jak niezbalansowana czasowo ona była. Zanim CT mógłby zobaczyć najmniejszy piksel bombsite B terrorysta zdążyłby już coś na nim podłożyć! Robiąc te zmiany starałem się, aby mapa nadal była podobna do tej na mc-pl. Grając na tej mapie w Minecraft wcale tego nie odczuwałem... Myślę że zmiany są na lepsze bo po przebiegłych testach (na ten moment z botami) myślę, że fajnie się grało. Przetestuję te mapę z ludźmi dopiero gdy będzie przyzwoicie wyglądać. Obecnie jest pomarańczowo-szarą mapą bez tekstur, optymalizacji i oświetlenie. W tym tygodniu podam już gotową mapę dla was do pogrania jeśli się wyrobię a są na to wielkie szanse. Na ten moment to tyle, żegnam.
 
Góra